• Akce
  • Akce

Melatonin B6 120 ml + škraboška na spaní, 1+1

217,39 Kč

MELATONIN přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Počet

  Bezpečné platby

Poskytujeme zabezpečené platby kartou

  Rychlé dodání

Zboží vyexpedujeme do 24h

  Pravidelné slevy

S našimi slevami můžete nakoupit za tu nejlepší cenu!

Melatonin B6 120ml + škraboška na spaní, 1+1

Doplněk stravy

MELATONIN přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. MELATONIN přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

VITAMIN B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy. VITAMIN B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.


SLOŽENÍ: voda, glukózovo- fruktózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citronová), zahušťovadlo (xanthan), konzervační látka (sorban draselný), melatonin, pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6).


DÁVKOVÁNÍ: 2,5ml 1x denně před spaním. Doporučujeme zapít dostatečným množstvím tekutiny. Denní dávka obsahuje melatonin 1mg, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 0,7mg 50% - referenční hodnota příjmu. Před použitím protřepat. Doporučené užívání 2 hodiny po jídle.


UPOZORNĚNÍ: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.


SKLADOVÁNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 50 dnů. Případná usazenina je přirozená.

chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.