Melatonin B6 Gummies 60 pektinových bonbónů

129,57 Kč

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Počet

  Bezpečné platby

Poskytujeme zabezpečené platby kartou

  Rychlé dodání

Zboží vyexpedujeme do 24h

  Pravidelné slevy

S našimi slevami můžete nakoupit za tu nejlepší cenu!

Melatonin B6 Gummies

Doplněk stravy

Obsah balení: 60 pektinových bonbónů

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1mg melatoninu před spaním. Vitamin B6 (Pyridoxin hydrochlorid) přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Meduňka (Melissa officinalis) je bylina, podporuje kognitivní a duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci a spánek. Chmelový extrakt (Humulus lupulus) přináší relaxaci a spánek.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení(v přepočtu na denní dávku – 1 pektinový bonbón 2,5 g): Bílý cukr, Glukozový sirup, Voda, Cukrový sirup, Želírující látka (Pektin), Regulátor kyselosti (Kyselina Citronová), Regulátor kyselosti (Citrát trisodný), Melissa offi cinalis (Meduňka lékařská, Humulus lupulus (Chmelový), Barvivo (Beta karoten), Pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6), Melatonin, Aroma (Pomerančová příchuť).

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.


Dávkování: 1x pektinový bonbón denně. Doporučené užívání 2 hodiny po jídle.

V denní dávce: Melissa offi cinalis (Meduňka lékařská extrakt bylina) 10mg, Humulus lupulus (Chmelový extrakt šišky) 5mg, Pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6) 1,4 mg 100% - referenční hodnota příjmu, Melatonin 1mg.


Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Určeno dospělým osobám od 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany.

chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.