Melatonin FORTE 30 tablet

88,70 Kč
Přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáhá usínání.
Počet

  Bezpečné platby

Poskytujeme zabezpečené platby kartou

  Rychlé dodání

Zboží vyexpedujeme do 24h

  Pravidelné slevy

S našimi slevami můžete nakoupit za tu nejlepší cenu!

Melatonin FORTE

Doplněk stravy

Obsah netto: 30 tablet

Přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáha usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1/4 tablety 87,5 mg): Plnidlo (Mikrokrystalická celulóza), Magnesium bisglycinate (Hořčik) 14,06 mg 3,75%*, Melatonin 0,9 mg, Protispékavá látka (Hořečnaté soli mastných kyselin), Protispékavá látka (Talek), Thiamin (Vitamin B1) 0,3 mg 25%*, Pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6) 0,3 mg 25%,* - referenční hodnota příjmu.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování: 1/4 tablety 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem může klesat, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na celou tabletu před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování. Doporučené užívání 2 hodiny po jídle.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

 


chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.